Warning: file_get_contents(http://pogoda.onet.pl/1,1074,38,,,cieszyn,miasto.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/users/kamsar/public_html/stelaki-cieszyn.pl/plugins/wather/wather.php on line 18
Pierwsza jaskółka - 17.03.2012

Pierwsza jaskółka - 17.03.2012

 

Słoneczko już zachęca do nieśmiałych prób i pierwszych wyjazdów. My również postanowiliśmy pożegnać Zimę i przywitać Wiosnę. Cześć naszych kolegów w tym szczytnym celu pojechała szukać śniegu i Zimy aż w Alpy (dokumentacja już w Galerii), nam pozostał zaszczyt przywitania Wiosny. Przywitaliśmy ją w jeszcze dość ponurym parku zamkowym w Pszczynie, na dowód czego dwie małe foteczki.

Niektórzy koledzy na swych nowych maszynach przywitali nie tylko Wiosnę ale i zaliczyli (niegroźną, bo niegroźną… prawie podwórkową) glebę. Na szczęście (lub o zgrozo) "ześniodało" tylko szumny napis Varadero! A taki był fajny..... hamerykański.... 

Basia podesłała link z pierwszego topienia Marzanny w Skrzyszowie. Mimo śmiałych prób ukamieniowania, Marzanna "szła" pod prąd… oj, jeszcze nie raz tej wiosny Panna ta doświadczy kąpieli  http://www.youtube.com/watch?v=ksFUc-aVCIU - Ważna uwaga - filmik nie dla ludzi chorych na epilepsje... kawałek z brnięciem przez trawę i krzaki może spowodować lekki zawrót głowy a w efekcie refluksik .... ale końcowa scena z topieniem Marzanny w całej krasie.

 

 

 

W najbliższy weekend, "pan od pogody" z Wiadomosci TVP1, zapowiedział słonko!!! A że wychowani jestesmy w czasach kiedy prawdziwe były tylko wiadomosci sportowe, prawdopodobna była prognoza pogody a reszta była wielką bujdą (hmmm... jakby się nad tym zastanowić, to te czasy chyba niewiele się zmieniły...), więc ufni w zapowiedzi Pogodynki może zaplanujemy na niedzielę małą próbę naszych maszyn? Tak na rozgrzewkę...  co Wy na to? 

 

 

powrót